Polityka prywatności

Właścicielem serwisu edu-camp.pl jest EduCamp PAULINA BRONIEWSKA, która jest administratorem Twoich danych osobowych.

Przyjęliśmy niniejszą Politykę prywatności, która określa, w jaki sposób przetwarzamy informacje gromadzone przez edu-camp.pl, a także podaje powody, dla których musimy zbierać określone dane osobowe o Tobie. Dlatego przed skorzystaniem ze strony edu-camp.pl należy zapoznać się z niniejszą Polityką Prywatności.

Dbamy o Twoje dane osobowe i zobowiązujemy się zagwarantować ich poufność i bezpieczeństwo.

Dane osobowe, które zbieramy:

Kiedy odwiedzasz edu-camp.pl, automatycznie zbieramy pewne informacje o Twoim urządzeniu, w tym informacje o Twojej przeglądarce internetowej, adresie IP, strefie czasowej oraz niektórych plikach cookie zainstalowanych na Twoim urządzeniu. Ponadto, gdy przeglądasz Witrynę, zbieramy informacje o poszczególnych stronach internetowych lub produktach, które przeglądasz, jakie witryny lub wyszukiwane hasła przekierowują Cię do Witryny i jak korzystasz z Witryny. Te automatycznie gromadzone informacje nazywamy „Informacjami o urządzeniu”. Ponadto możemy gromadzić dane osobowe, które nam przekazujesz (w tym między innymi imię, nazwisko, adres, informacje o płatnościach itp.) podczas rejestracji, aby móc wykonać umowę.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane?

Naszym najwyższym priorytetem jest bezpieczeństwo danych klientów, dlatego możemy przetwarzać tylko minimalne dane użytkowników, tylko tyle, ile jest to absolutnie konieczne do utrzymania strony internetowej. Informacje zbierane automatycznie służą wyłącznie do identyfikacji potencjalnych przypadków nadużyć oraz ustalenia danych statystycznych dotyczących korzystania z serwisu. Te informacje statystyczne nie są w inny sposób agregowane w taki sposób, aby identyfikować konkretnego użytkownika systemu.

Możesz odwiedzić stronę internetową bez informowania nas, kim jesteś, ani ujawniania jakichkolwiek informacji, dzięki którym ktoś mógłby zidentyfikować Cię jako konkretną, możliwą do zidentyfikowania osobę. Jeśli jednak chcesz skorzystać z niektórych funkcji serwisu lub chcesz otrzymywać nasz newsletter lub podać inne dane poprzez wypełnienie formularza, możesz przekazać nam dane osobowe, takie jak adres e-mail, imię, nazwisko, miasto miejsca zamieszkania, organizacji, numeru telefonu. Możesz nie podawać nam swoich danych osobowych, ale wtedy możesz nie być w stanie skorzystać z niektórych funkcji witryny. Na przykład nie będziesz mógł otrzymywać naszego Newslettera ani kontaktować się z nami bezpośrednio ze strony internetowej. Użytkownicy, którzy nie są pewni, jakie informacje są obowiązkowe, zapraszamy do kontaktu pod adresem broniewska.paulina@gmail.com.

Twoje prawa:
Jeśli jesteś mieszkańcem Europy, masz następujące prawa związane z Twoimi danymi osobowymi:

  • Prawo do informacji.
  • Prawo dostępu.
  • Prawo do sprostowania.
  • Prawo do usunięcia.
  • Prawo do ograniczenia przetwarzania.
  • Prawo do przenoszenia danych.
  • Prawo do sprzeciwu.
  • Prawa w związku z automatycznym podejmowaniem decyzji i profilowaniem.

Jeśli chcesz skorzystać z tego prawa, skontaktuj się z nami, korzystając z poniższych danych kontaktowych.

Ponadto, jeśli jesteś mieszkańcem Europy, zauważamy, że przetwarzamy Twoje dane w celu realizacji umów, które możemy z Tobą zawrzeć (na przykład, jeśli składasz zamówienie za pośrednictwem Witryny) lub w inny sposób w celu realizacji naszych uzasadnionych interesów biznesowych wymienionych nad. Ponadto pamiętaj, że Twoje dane mogą być przekazywane poza Europę, w tym Kanadę i Stany Zjednoczone.

Linki do innych stron internetowych:

Nasza strona internetowa może zawierać linki do innych stron internetowych, które nie są naszą własnością ani nie są przez nas kontrolowane. Należy pamiętać, że nie ponosimy odpowiedzialności za takie inne witryny internetowe ani praktyki dotyczące prywatności stron trzecich. Zachęcamy do bycia świadomym po opuszczeniu naszej strony internetowej i zapoznania się z oświadczeniami o ochronie prywatności każdej strony internetowej, która może gromadzić dane osobowe.

Bezpieczeństwo informacji:

Zabezpieczamy informacje, które podajesz na serwerach komputerowych w kontrolowanym, bezpiecznym środowisku, chronionym przed nieautoryzowanym dostępem, wykorzystaniem lub ujawnieniem. Stosujemy uzasadnione zabezpieczenia administracyjne, techniczne i fizyczne w celu ochrony przed nieautoryzowanym dostępem, wykorzystaniem, modyfikacją i ujawnieniem danych osobowych pod jego kontrolą i pieczą. Nie można jednak zagwarantować transmisji danych przez Internet lub sieć bezprzewodową.

 

Ujawnienie prawne:

Ujawnimy wszelkie informacje, które zbieramy, wykorzystujemy lub otrzymujemy, jeśli jest to wymagane lub dozwolone przez prawo, na przykład w celu zastosowania się do wezwania sądowego lub podobnego procesu prawnego, oraz gdy wierzymy w dobrej wierze, że ujawnienie jest konieczne w celu ochrony naszych praw, ochrony Twojego bezpieczeństwa lub bezpieczeństwa innych, badać oszustwa lub odpowiadać na żądanie rządu.

Informacje kontaktowe:

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, aby dowiedzieć się więcej o tej Polityce lub chcesz skontaktować się z nami w jakiejkolwiek sprawie dotyczącej praw jednostki i Twoich Danych Osobowych, możesz wysłać e-mail na adres broniewska.paulina@gmail.com.